nízká cena Lyžařské ponožky Nákup,Wu Yibing vyhrál ATP250 v Dallasu a vytvořil tak historii čínského mužského tenisu

2023-02-18 05:20

ATP250 Dallas finále dvouhry mužů, právě se stal prvním Isnerem v historii, který tento týden vyhrál 500. tiebreak, ale prohrál dva tiebreaky v řadě poté, co vyhrál první set proti Číňance Wu Yibing; V tomto zápase vyslal Isner celkem 44 šílených es. Tváří v tvář pátému mistrovskému bodu Wu Yibinga se však podávajícímu obrovi nepodařilo ke svému prvnímu esovému rekordu v historii přidat další eso. Místo toho Wu Yibing přinutil svého soupeře k chybám nádhernou štafetou a vyhrál svou osobní kariéru, což může být také nejdůležitější bod v historii čínského mužského tenisu.

sports socks

Wu pevně vrazil čínskou vlajku do mapy světa tohoto sportu. A úspěch v tie-breakovém thrilleru po zhruba třech hodinách za stavu 6:7 (4), 7:6 (3), 7:6 (12) proti americkému servisnímu gigantovi Johnu Isnerovi mohl být jen začátkem vývoje.

tennis socks

ATP

Ponožky Beijing Risheng Socks přinesou bestseller sportovní ponožky (froté ponožky), počítaje v to vycházkové ponožkylovecké ponožkyběžecké ponožky (letní běžecké ponožky)cyklistické ponožky (cyklistické ponožky)trekové ponožky, jakož i funkční ponožkykompresní ponožkyzdravé ponožky. Tento výrobce ponožek zejména zásobování zimní sportovní ponožky jako zimní běžecké ponožky (zimní běžecké ponožky)dvouvrstvé běžecké ponožkypolstrované lyžařské ponožkyširoké lýtkové lyžařské ponožkyzimní cyklistické ponožky (továrna zimních cyklistických ponožek), rybářské ponožky pod ledem (továrna na rybářské ponožky). Jedná se o profesionálně kvalifikovanou továrnu na polstrované lyžařské ponožky, továrnu na ponožky pro rybaření na ledě a továrnu na zimní cyklistické ponožky.

Získat nejnovější cenu? Odpovíme co nejdříve (do 12 hodin)