nízká cena Lyžařské ponožky Nákup,Nejsilnější nováček v CHINESE BASEBALL ASSOCIATION

Nejsilnější nováček v CHINESE BASEBALL ASSOCIATION

2023-03-11 05:20

sports socks

Večer 9. března, ve třetí pravidelné sezóněČÍNSKÁ BASEBALOVÁ ASOCIACE, zápas mezi Nanjing Tongxi a Zhejiang East Sunshine byl velmi napínavý! Oba týmy bojovaly tři a půl hodiny. Po třech prodlouženích soutěží nakonec Nanjing porazil své soupeře na stadionu Mount Wutai 135-131 body. Mezi nimi Lin Wei, 19letý mladý hráč týmu Tongxi, nastřílel ve hře 39 bodů, což je dá se říci apoteóza první bitvy!

basketball socks

Do konce čtvrté čtvrtiny hry zbývala 1 minuta a 22 sekund a týmu Tongxi trvalo 12 sekund do útoku. Lin Wei zasáhl tříbodovou střelu a poté Lin Wei 48,3 sekundy před koncem zasáhl další tříbodovou střelu. Peterson, zahraniční hráč Tongxi, zasáhl téměř vyrovnanou tříbodovou střelu na posledních 2,6 sekundy. Nakonec obě strany 89-89 v základní hrací době vstoupily do prodloužení.

Risheng socks

V prodloužení to byl téměř výhradně Lin Weiův osobní výkon. V pětiminutovém prodloužení předvedl Lin Wei čtyři tříbodové trefy a ze dvou trestných hodů získal 14 bodů. Zejména v poslední minutě, od 32,7 sekundy před koncem do 14,5 sekundy, během krátké doby 18,2 sekund, Lin Wei nadpřirozeným způsobem trefil 3 trojky a zázračně pomohl Tongxi kreslitVýchodní slunce znovu.

Se dvěma trojkami v poslední chvíli čtvrté čtvrtiny Lin Wei trefil šest trojek a nastřílel 20 bodů za méně než šest minut. Všichni fanoušci na stadionu Mount Wutai křičeli"MVP!"Lin Wei!"! Lidem to připomíná čas Tracy McGradyové.

Nakonec hra trvá tři hodiny navíc. Lin Wei dosáhl nejvyšších 39 bodů a tříbodový nástřel byl 6 ze 7. Musím říci, že Lin Wei v této hře předvedl superhvězdný výkon. V současnosti je Lin Wei pouze 19 let a budoucnost je neomezená!

Ponožky Beijing Risheng Socks přinesou bestseller sportovní ponožky (froté ponožky), počítaje v to vycházkové ponožkylovecké ponožkyběžecké ponožky (letní běžecké ponožky)cyklistické ponožky (cyklistické ponožky)trekové ponožky, jakož i funkční ponožkykompresní ponožkyzdravé ponožky. Tento výrobce ponožek zejména zásobování zimní sportovní ponožky jako zimní běžecké ponožky (zimní běžecké ponožky)dvouvrstvé běžecké ponožkypolstrované lyžařské ponožkyširoké lýtkové lyžařské ponožkyzimní cyklistické ponožky (továrna zimních cyklistických ponožek), rybářské ponožky pod ledem (továrna na rybářské ponožky). Jedná se o profesionálně kvalifikovanou továrnu na polstrované lyžařské ponožky, továrnu na ponožky pro rybaření na ledě a továrnu na zimní cyklistické ponožky.

Získat nejnovější cenu? Odpovíme co nejdříve (do 12 hodin)