nízká cena Lyžařské ponožky Nákup,Pekingský půlmaraton 2023 proběhl úspěšně

Pekingský půlmaraton 2023 proběhl úspěšně

2023-04-18 05:20

double layer running socks factory

Po intenzivní konkurenci zvítězil v mužské skupině keňský atlet BRIAN KWEMOI KIRUI za 59:37 sekund, Yang Kegu vyhrál druhé místo za 1 hodinu, 03:41 sekund a Peng Jianhua získal třetí místo za 1 hodinu, 05 :08 sekund.

marathon running socks

V ženské skupině vyhrála Liu Min šampionát za 1 hodinu, 11 minut a 7 sekund, Xia Yuyu vyhrála druhé místo za 1 hodinu, 13 minut a 14 sekund a Xu Bingjie získala třetí místo za 1 hodinu 13. minut a 35 sekund.

Dvouvrstvé běžecké ponožky proti puchýřům

running socks manufacturer

Rok 2023 je 67. výročím založení Pekingského mezinárodního festivalu běhu na dlouhé vzdálenosti. V roce 1956 byl založen Beijing Victory Cup Round the City Race, což byl v té době největší hromadný dálkový závod v Číně. Následující rok byl přejmenován na Beijing Spring Festival Round the City Race. Poté se rozsah soutěže postupně rozšiřoval a organizace a trasa soutěže doznala několika úprav. V roce 2007 byl oficiálně přejmenován na Beijing International Long Distance Running Festival. V roce 2016 byla soutěž povýšena na půlmaraton.

Od zahájení registrace 15. března se registračního procesu zúčastnilo více než 50 000 lidí z 27 zemí a regionů, jako je Čína, Francie a Brazílie. Mezi nimi tvoří muži 74 % a hráčky 26 %.

Od 13. dubna do dne soutěže zřídil organizační výbor na jižní straně cílového prostoru prostor pro propagaci značky sponzorů a výstavní aktivity a prostor pro firemní vystavovatele. Kromě sponzorů akce jsme k aktivní účasti přizvali také vysoce kvalitní podniky ve městě a podniky managementu průmyslu v okolí sportu, poskytující pohodlné způsoby spotřeby pro velký počet účastníků a podporující integrovaný rozvoj"sport+spotřeba"organicky spojující sportovní akce s komerčními aktivitami a dále stimulující potenciál národní sportovní spotřeby.

běžecké ponožky

Ponožky Beijing Risheng Socks přinesou bestseller sportovní ponožky (froté ponožky), počítaje v to vycházkové ponožkylovecké ponožkyběžecké ponožky (letní běžecké ponožky)cyklistické ponožky (cyklistické ponožky)trekové ponožky, jakož i funkční ponožkykompresní ponožkyzdravé ponožky. Tento výrobce ponožek zejména zásobování zimní sportovní ponožky jako zimní běžecké ponožky (zimní běžecké ponožky)dvouvrstvé běžecké ponožkypolstrované lyžařské ponožkyširoké lýtkové lyžařské ponožkyzimní cyklistické ponožky (továrna zimních cyklistických ponožek), rybářské ponožky pod ledem (továrna na rybářské ponožky). Jedná se o profesionálně kvalifikovanou továrnu na polstrované lyžařské ponožky, továrnu na ponožky pro rybaření na ledě a továrnu na zimní cyklistické ponožky.

Získat nejnovější cenu? Odpovíme co nejdříve (do 12 hodin)