nízká cena Lyžařské ponožky Nákup,30 po sobě jdoucích vítězství plus 6 po sobě jdoucích šampionátů!

30 po sobě jdoucích vítězství plus 6 po sobě jdoucích šampionátů!

2022-07-16 05:20

Ve finále smíšené čtyřhry na malajsijském Badminton Masters v roce 2022 budou na dvou stranách čínská hvězda Zheng Siwei a Huang Yaqiong a indonéská kombinace Pitha Haningtyas MENTARI a Rinov Rivaldy. Jde o první střetnutí obou párů v oficiálním zápase.

Pitha a Rinov jsou oba mladší 22 let. Jako vycházející hvězda indonéského týmu je tento mladý pár aktuálně na 20. místě na světě. Ať už jde o historické rekordy nebo celkovou sílu, očividně nemůže konkurovat čínské kombinaci.

sports socks

Zheng Siwei a Huang Yaqiong nakonec dosáhli svých 6. titulů v řadě a jejich vítězná série dosáhla 30 vítězství v řadě.

Zheng Siwei a Huang Yaqiong jsou aktuálně světovou jedničkou ve smíšené čtyřhře badmintonu. Oba vyhráli několik světových šampionátů. V letošní sezóně, počínaje asijským šampionátem, to bylo celé a vyhrálo pět po sobě jdoucích šampionátů. Před finále Malaysia Masters dosáhli oba dva 29 vítězství v řadě. A tato hra vyhrála, když vyhrála 30 po sobě jdoucích vítězství, vyhrála šampionát pro šestou zastávku v řadě! V žebříčku vítězné série badmintonových smíšených dvojic jsou před nimi Zhang Nan a Zhao Yunlei, kteří vybojovali skvostnou bilanci 31 vítězství v řadě. V této sezóně se na překonání legendy těší i Zheng Siwei a Huang Yaqiong.

badminton socks

Na otázku, jak se jim podařilo znovu a znovu vyhrát šampionát, Zheng Siwei řekl:"Nepřemýšlejte o vítězství v šampionátu, jen přemýšlejte o tom, jak hrát každý zápas dobře. Pokud chcete vždy vyhrát šampionát, nebudete se o postup příliš starat."

championships sock

Zheng Siwei také řekl:"Ve skutečnosti během tohoto časového období nedochází k velké fyzické spotřebě a nepřetržité bitvy spotřebovávají více energie, protože vždy udržujete soustředěný stav. Koneckonců, jakmile jste volní, nemusíte být během hry nadšení, takže musíte přinutit svou mysl, aby zůstala soustředěná."

Když shrnul jejich výkon, řekl:"Je to pozoruhodné a na hřišti jsou určité problémy, ale dvě stanice, které si vedly lépe, je přizpůsobit se včas."

Beijing Risheng Socks Co., Ltd. je profesionál továrna na ponožky SZO dodávky sportovních ponožek (froté ponožka), počítaje v to vycházkové ponožkylovecké ponožkyběžecké ponožky (letní běžecké ponožky)cyklistické ponožky (cyklistické ponožky)trekové ponožky, stejně jako funkční ponožkykompresní ponožkyzdravé ponožky. Tento výrobce ponožek zejména zásobování zimní sportovní ponožky jako zimní běžecké ponožky (zimní běžecké ponožky)dvouvrstvé běžecké ponožkypolstrované lyžařské ponožkyširoké lýtkové lyžařské ponožkyzimní cyklistické ponožky (továrna zimních cyklistických ponožek), rybářské ponožky pod ledem (továrna na rybářské ponožky). Jedná se o profesionálně kvalifikovanou továrnu na polstrované lyžařské ponožky, továrnu na ponožky pro rybaření na ledě a továrnu na zimní cyklistické ponožky.

Získat nejnovější cenu? Odpovíme co nejdříve (do 12 hodin)