nízká cena Lyžařské ponožky Nákup,2022 První prohlídka cyklistické soutěže města Lhasa

2022 První prohlídka cyklistické soutěže města Lhasa

2022-07-30 05:20

sports socks

23. července 2022 se ve Lhase úspěšně konala první cyklistická soutěž v okolí Lhasy."Sunlight City". Akce se zúčastnilo více než 300 cyklistů z celé země, kteří na zasněžené plošině zanechali vlastní stopy kol.

Turnaj ve městě Lhasa pořádá Čínská cyklistická asociace, Městská lidová vláda ve Lhase a Sportovní úřad Tibetské autonomní oblasti a pořádá jej Městský sportovní úřad ve Lhase. Soutěž stanovila tři skupiny: elitní skupina mužů v silniční cyklistice, otevřená skupina mužů na horských kolech a otevřená skupina žen na horských kolech s nájezdem 72,3 kilometrů.

outdoor socks

Ráno v 9:30 vyrazí hráči tří skupin do svých vlaků s odstupem 10 minut. Hou Dongyi, Sun Xiaolong a Hu Zhichao z CCN-Ruibao China Team se ujali vedení v mužské elitní silniční cyklistické soutěži, která obsadila první tři místa v této skupině. Čtvrté místo ve skupině vybojoval místní jezdec Solang. Je také prvním místem v krajské skupině elitní skupiny mužů v silniční cyklistice. Dhondup Tsering a Shentu Hongji obsadili druhé a třetí místo v regionální skupině.

Šampiona otevřené skupiny mužů na horských kolech vyhrál"Bratře Tibet"Zaton a jeho týmoví kolegové Jiangcun Luobu a Gong Qiuluozhuo získali druhé a třetí místo v soutěžní oblasti této skupiny.

V otevřené skupině žen na horských kolech porazila Gao Yanjiao z Yunnan He Yan a Song Hanbing a získala první místo ve skupině. Tenzin Zhuoga, Baima Yangji a Su Yue vyhráli první tři v okresní skupině.

První cyklistická soutěž Tour of Lhasa City Cycling Competition skončila úspěšně. Soutěž poskytla více než 300 soutěžícím vynikající příležitost ocenit scenérii Lhasské plošiny; Milovníci cyklistiky z celé země také zažili vzrušující a intenzivní soutěž v okolí města Lhasa a krásné scenérie na obou stranách řeky Lhasy prostřednictvím přímého přenosu soutěže.

cycling socks

Cyklistická soutěž Tour of Lhasa City Cycling Competition v budoucnu také komplexně zvýší úroveň akce, zlepší kvalitu trati a rozšíří rozsah akce a poskytne platformu pro profesionální cyklisty a cyklisty, aby mohli soutěžit na stejném hřišti. , vytvoření značky sportovních akcí s tibetskými charakteristikami a vytvoření nové éry. Urychlit propagaci"významné světové turistické destinace"dát nový impuls.

Beijing Risheng Socks Co., Ltd. je profesionál továrna na ponožky SZO dodávky sportovních ponožek (froté ponožka), počítaje v to vycházkové ponožkylovecké ponožkyběžecké ponožky (letní běžecké ponožky)cyklistické ponožky (cyklistické ponožky)trekové ponožky, stejně jako funkční ponožkykompresní ponožkyzdravé ponožky. Tento výrobce ponožek zejména zásobování zimní sportovní ponožky jako zimní běžecké ponožky (zimní běžecké ponožky)dvouvrstvé běžecké ponožkypolstrované lyžařské ponožkyširoké lýtkové lyžařské ponožkyzimní cyklistické ponožky (továrna zimních cyklistických ponožek), rybářské ponožky pod ledem (továrna na rybářské ponožky). Jedná se o profesionálně kvalifikovanou továrnu na polstrované lyžařské ponožky, továrnu na ponožky pro rybaření na ledě a továrnu na zimní cyklistické ponožky.

Získat nejnovější cenu? Odpovíme co nejdříve (do 12 hodin)